Vyplňte všechny požadované informace a Vaše příhláška k výcviku a posudek o zdravotní způsobilosti budou odeslány na váš e-mail. Poté již stačí přinést tyto dokumenty (přihlášku a od lékaře potvrzený posudek o zdravotní způsobilosti) do naší kanceláře, domluvit si termín a Váš výcvik může začít.

 

ZADOST2

 


Dokumenty v náhledu a ke stažení (pdf)

Stručný popis a soubory PDF ke stažení- dokumenty se otevřou kliknutím na zvýrazněný odkaz.

Žádost o přezkoušení po zákazu řízení      –    Žádost o přezkoušení  po Zákazu 

Otázky údržby vozidla – skupin C, E, D, T  –     OÚV – C

Kompletní znění zákona č.361/2000Sb       –     Novela-zakona-c-361-2000-Sb


 

E-testy

Zkuste si test v klidu a pohodlí vašeho domova, bez stresu a nervů! Jednotné on-line testy pro celou ČR naleznete v odklazu na stránkách zpravovaných Ministrerstvem dopravy – Viz. Informační systém pro vykonávání elektronických testů Ministerstva dopravy (zdroj: etesty2.mdcr.cz):

 

                                       


Následující výukové stránky jsou určeny k prohlížení, a to výhradně jen tzv. partnerským autoškolám a jejich žákům. Veškeré fotografie, nákresy, výkladové texty, texty doplňujících otázek apod. jsou chráněny autorským zákonem. Bez písemného souhlasu vlastníka autorských práv není dovoleno jakýmkoliv způsobem zasahovat do autorského práva, např. kopírováním těchto materiálů, jejich dalším rozšiřováním apod. © Zdeněk Schröter, všechna práva vyhrazena.

Elektronická verze doplňuje tištěnou učebnici…

344 barevných stran účelně doplňuje webové stránky a přináší pečlivý výběr zejména té látky, která je nutná pro úspěšné složení všech částí závěrečné zkoušky. Koupit ji můžete v naší autoškole.